Paslaugos

 

Apsaugos sistemų įrengimas

Jums reikalingame objekte, kad ir kokio tipo ir kokioje vieotoje jis bebūtų, pagal Jūsų poreikį suprojektuosime ir instaliuosime bet kokio sudėtingumo apsaugos sistemą. Dirbame su visame pasaulyje žinomomis apsaugos sistemomis, tokiomis kaip kaip: ELDES, PARADOX, DSC bei kt.

Priešgaisrinių sistemų įrengimas

Teikiame įvairių priešgaisrinių sistemų diegimo bei priežiūros paslaugas, į kurias įeina visi techniniai darbai bei juridiniai procesai, reikalingi priešgaisrinei saugai. Mūsų specialistai pasirūpins visa įranga ir sistemomis, skirtomis apsaugoti Jus ir Jūsų turtą nuo gaisro, ugnies bei dūmų plitimo. Užtikriname reikiamus saugaus evakavimo(si) ir gelbėjimo(si) procesus nelaimės atveju.

Vaizdo stebėjimo sistemų įrengimas

Diegiame bei prižiūrime įvairias vaizdo stebėjimo sistemas, kurios apima inovatyvius vaizdo stebėjimo, įrašymo ir apdorojimo įrenginius bei programinius paketus. Dirbame su įvairiomis vaizdo stebėjimo sistemomis, tarp kurių yra ir didžiausių pasaulyje vaizdo stebėjimo sprendimų kūrėjų HIKVISION sistemos.

Praėjimo kontrolės sistemų įrengimas

Padedame Jums pasirūpinti Jūsų saugumu diegdami ir praėjimo kontrolės sistemas. Tam, kad į Jūsų patalpas galėtų patekti tik tam leidimą ir galimybę turintys asmenys. Mūsų specialistai gali įrengti įvairaus tipo praėjimo kontrolės sistemas, nuo turniketų, iki telefonspynių bei atstuminių kortelių sistemų.

Žaibosaugos įrengimas

Pažabosime gamtą kartu, įdiegdami žaibosaugą pagal aukščiausius standartus bei pagal naujausią LR galiojantį standartą STR 2.01.06:2009. Darbų metu naudojame tik patikrintas ir sertifikuotas medžiagas, o pačius darbus atlieka atestuoti spacialistai.

Elektros instaliacijos darbai

Ieškote kas galėtų sumontuoti vidaus, lauko apšvietimą, pajungti elektros įvadą ar kt.? Atliksime visus reikalingus elektros instaliacijos darbus. Nuo pačių pirmųjų projektavimo žingsnių iki pilno elektros instaliacijos įrengimo su apdaila.